Akademicki Rock

Dzisiaj ruszyła pierwsza część wyborów w przeglądzie rockowych kapel studenckich - "Akademicki ROcK", a my jesteśmy jednym z zespołów, który się zakwalifikował!

Zasady są proste: 16 zespołów i tylko 8 miejsc w półfinałach a wybory "lepszej połowy" odbywają się poprzez lajki (do 10 lutego).

Aby oddać na nas głos, wystarczy:

1. Wejść na stronę https://www.facebook.com/Akademicki.ROcK/app_193917527292887

2. Odnaleźć obrazek z nazwą Alternans i kliknąć pod obrazkiem "lubię to" ;)W tym momencie mamy twój głos ;)

W drugim etapie 8 wybranych zespołów zaprezentuje swoje umiejętności w 30 minutowych koncertach, które odbędą się w klubie Bezsenność. Odbędą się dwa koncerty (po 4 zespoły). Pierwsza czwórka zagra 27 lutego a kolejna 6 marca.
Jeśli będzie nam dane być w półfinałowej ósemce, gorąco zapraszamy wszystkich na koncert! :)

Niestety nie stać nas na studio nagraniowe. Piosenki, które dotychczas nagraliśmy, nie mają najwyższej jakości, ale wierzcie nam, że na żywo brzmią one o wiele lepiej!
Główną nagrodą jest 60 godzin w studiu nagraniowym - dla nas, lepsza nagroda nie istnieje :)

Podsumowując: Obiecujemy, że na koncercie będzie milej dla ucha, zaprezentujemy wam znany polski cover i pośpiewamy razem :)
Musicie dać nam tylko szansę!

Z góry dziękujemy za wsparcie - nie zawiedziemy was!
Pozdrawiam wraz z całym zespołem,
Maciek

PS. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage:


Piosenki wyslane do konkursu

Wydarzenia

Zagraliśmy dzisiaj w klubie Od Zmierzchu Do Świtu we Wrocławiu w ramach Poli Rock! Zdjęcia w naszej galerii :)
Zagraliśmy w finale Akademickiego Rocka w klubie Bezsenność we Wrocławiu! Bardzo dobrze się grało! Był czad! Dziękujemy znajomym i nieznajomym za dobrą zabawę!
Zagraliśmy koncert półfinałowy i głosami słuchaczy dostaliśmy się do finału! Do zobaczenia za tydzień!
Jesteśmy jednym z 16 zespołów, które zakwalifikowały się do przeglądu studenckich kapel rockowych "Akademicki ROcK". Abyśmy przeszli do półfinałowej ósemki wystarczy polubić nas na stronie konkursu ;) Więcej szczegółów tutaj
Nagraliśmy w jeden dzień piosenkę "Hej słodka" (każdy instrument osobno nagrywany) i na szybko poskładaliśmy w jedno, aby jeszcze tego samego dnia zgłosić się do przeglądu kapel. link

Obecny sklad

  • Maciej Firus - Perkusja
  • Jacek Głazik - Gitara elektryczna
  • Karol Rudnicki - Wokal
  • Michał Wojnar - Gitara basowa
  • Szymon Jarosz - Gitara elektryczna 2

O nas

Zespół powstał w marcu 2012, jednak obecną formę i pomysły na piosenki realizujemy od stycznia 2013. Wg recenzentów "mieścimy się gdzieś pomiędzy zimną falą a alternatywą". W repertuarze mamy zarówno szybkie jak i wolniejsze piosenki, wszystkie śpiewane w języku polskim. Zapraszamy na koncerty!